Hlavní obsah stránky

PLANET VC-234

  • média konvertor PLANET VC-234
  • média konvertor PLANET VC-234
média konvertor PLANET VC-234

PLANET VC-234 je výkonný LRE konvertor ethernetu na VDSL2, který dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100 Mbitů/s na 300 m nebo 20/4 Mbps do vzdálenosti až 1,4 km. Integrovaný splitter zachová hlasovou službu na telefonním vedení bez další úpravy zapojení, datový provoz se jednoduše přidruží k existujícímu hlasovému.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPLANET

Popis

PLANET VC-234 je výkonný LRE konvertor ethernetu na VDSL2, který dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100 Mbitů/s na 300 m nebo 20/4 Mbps do vzdálenosti až 1,4 km. Integrovaný splitter zachová hlasovou službu na telefonním vedení bez další úpravy zapojení, datový provoz se jednoduše přidruží k existujícímu hlasovému. S výhodou tak lze využít telefonní kabelová vedení původně určená pro spojení nejenom k účastníkům ale i mezi analogovými ústřednami. ISP je tak umožněno nabízet multimediální služby.

Parametry

Produktové čísloVC-234

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Média konvertory PLANET