Hlavní obsah stránky

Pixie Crew Penál jednopatrový prázdný Minecraft

  • penál Pixie Crew Penál jednopatrový prázdný Minecraft
penál Pixie Crew Penál jednopatrový prázdný Minecraft

Jednopatrový školní penál s jednou klopou je vybaven šestnácti klasickými gumovými úchyty na pero, pastelky nebo fixy a čtyřmi širšími úchyty na pravítko, kružítko či nůžky. Přes celou šířku klopy je kapsa z průhledné folie ideální pro umístění rozvrhu hodin.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPixie Crew

Popis

Jednopatrový školní penál s jednou klopou je vybaven šestnácti klasickými gumovými úchyty na pero, pastelky nebo fixy a čtyřmi širšími úchyty na pravítko, kružítko či nůžky. Přes celou šířku klopy je kapsa z průhledné folie ideální pro umístění rozvrhu hodin. Penál s motivy zeleno-hnědé kostky v licenci světoznámé počítačové hry Minecraft je vyrobený ze 100 % polyesteru v kombinaci se silikonem. Polstrování spolehlivě chrání obsah penálu při nárazech a pádech. Zapínání je na zip s velkým taháčkem, který umožňuje dětem snadné otvírání a zavírání penálu.

Parametry

Dětský motivMinecraft
Studentskýne
Etuene
Pro prvňáčkyano
Počet paterjednopatrový
Vybavenýne
Určení penálupro každého

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Penály Pixie Crew

Všechny penály Pixie Crew