Hlavní obsah stránky

Piráti - John Matthews

  • kniha Piráti - John Matthews
kniha Piráti - John Matthews

V knize objevíte zapečetěné obálky skrývající "starobylé" listiny, zatykače, pirátské zákony a rozsudky, které si můžete vzít a rozložit. Čekají na vás tajné kapsy s ještě tajnějšímí písemnostmi, mapy pokladů, galerie neslavnějších pirátů, arzenál zbraní a mnoho dalších neuvěřitelných věcí, jako je například slovníček pirátského slangu.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Columbus

Popis

V knize objevíte zapečetěné obálky skrývající "starobylé" listiny, zatykače, pirátské zákony a rozsudky, které si můžete vzít a rozložit. Čekají na vás tajné kapsy s ještě tajnějšímí písemnostmi, mapy pokladů, galerie neslavnějších pirátů, arzenál zbraní a mnoho dalších neuvěřitelných věcí, jako je například slovníček pirátského slangu. A když si zrovna nebudete hrát, můžete si přečíst něco otom, jak to chodilo na pirátských lodích, zda existovali i dámy - pirátky a jak se vlastně liší skutečnost od románů a filmů.

Parametry

Jazykslovenština
Rok vydání2007
Produktové číslo80-7136-141-0
Počet stran30
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Současnost a historie Nakladatelství Columbus