Hlavní obsah stránky

PIONEER TS-MR2040, lodní

  • PIONEER TS-MR2040, lodní
PIONEER TS-MR2040, lodní

VODĚODOLNÉ REPRODUKTORY PIONEER TS-MR2040        Lodní reproduktory v tom nejlepším světle S opravdu odolnou dvoupásmovou konstrukcí která s přehledem odolává vodě, rzi a vedru, jsou tyto reproduktory vyvinuty pro zprostředkování kvalitní a stabilní reprodukce ve venkovním prostředí a na vodě. Díky použití voděodolného IMPP kuželu disponuje reproduktor mimořádným středobasovým projevem a přitom odolává slané vodě, vlhkosti a extrémnímu horku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPioneer

Popis

VODĚODOLNÉ REPRODUKTORY PIONEER TS-MR2040        Lodní reproduktory v tom nejlepším světle S opravdu odolnou dvoupásmovou konstrukcí která s přehledem odolává vodě, rzi a vedru, jsou tyto reproduktory vyvinuty pro zprostředkování kvalitní a stabilní reprodukce ve venkovním prostředí a na vodě. Díky použití voděodolného IMPP kuželu disponuje reproduktor mimořádným středobasovým projevem a přitom odolává slané vodě, vlhkosti a extrémnímu horku. Každý

Parametry

Reproduktorový systémdvoupásmový
Maximální zatíženost200 W
Montážní hloubka409 mm
Typ reproduktorůkoaxiální
Citlivost92 dB
Produktové čísloTS-MR2040

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Reproduktory do auta Pioneer

Všechny reproduktory do auta Pioneer