H4, 12 V, bíláAutožárovka s paticí H4 je navržena pro použití v motocyklech, kde zajišťuje výrazné zlepšení viditelnosti a bezpečnosti jízdy. Její maximální napětí 12 V odpovídá standardním požadavkům automobilového osvětlení.
Informace o Philips Ultinon Pro6000 Boost Gen2 H4 12V 18W
Popis
Autožárovka s paticí H4 je navržena pro použití v motocyklech, kde zajišťuje výrazné zlepšení viditelnosti a bezpečnosti jízdy. Její maximální napětí 12 V odpovídá standardním požadavkům automobilového osvětlení. Technologie LED zajišťuje vysoký jas a dlouhou životnost, přičemž teplota chromatičnosti 5 800 K vytváří čistě bílé světlo, které zvyšuje komfort jízdy v noci.
Díky ultrakompaktnímu designu je žárovka o 30 % kratší než její předchůdce, což umožňuje snadnou instalaci i do menších reflektorů bez nutnosti úprav. Je vybavena přírubou IEC 60061, která zaručuje jednoduchou výměnu za halogenové žárovky v dálkovém i tlumeném režimu. Technologie SafeBeam zajišťuje jasný kužel světla bez oslnění ostatních řidičů.
Žárovka využívá exkluzivní LED čipy s vysokým výkonem, které zajišťují až 300 % více světla oproti halogenovým žárovkám. Její konstrukce s aktivním chlazením AirBoost a novým prouděním vzduchu zajišťuje stabilní světelný tok a pomáhá odmrazovat světlomet v zimním období. Kompatibilita s širokou škálou modelů motocyklů a volitelný 3-in-1 CANbus adapter zajišťují bezproblémové použití v různých vozidlech.
Životnost žárovky je deklarována na minimálně 3 000 hodin v reálném provozu, což zaručuje dlouhodobou funkčnost a snížení nutnosti časté výměny. Spotřeba 18 W zajišťuje efektivní využití energie. Pro ověření kompatibility s konkrétním vozidlem je doporučeno využít nástroj výrobce.