Epilátor Recenze Philips Lumea Prestige BRI956/00

Produkt již není v prodeji

Recenze Philips Lumea Prestige BRI956/00

IPL epilátor Philips Lumea Prestige BRI956/00 vám pomůže s epilací nejen nohou, ale také rukou, podpaží, bikin i oblasti tváře. Na každou z těchto oblastí najdete v balení speciálně vytvarovaný nástavec. Klíčové vlastnosti - technologie Expert IPL - životnost žárovky až na 250 000 záblesků - technologie SenseIQ - 4 nástavce pro různé části těla - snadné používání s kabelem i bez něj Účinný epilátor Philips Lumea Prestige BRI956/00 Philips Lumea Prestige je nejúčinnější řešení IPL, které nabízí použití s kabelem i bez a snímač SmartSkin. Pokud chcete úplnou svobodu pohybu, použijte jej bez kabelu.

Registrovaný uživatel20. ledna 2021

Skladné Výsledky se dostavily, ale jen částečně Celkem přehledná aplikace na ukládání a připomenutí provedených ošetření

Klamavá reklama, kdy nejsou vidět podmínky, jak dlouho trvá, než je pokožka zcela bez chloupků Nedá se používat na určité barvy kůže a chloupků Nepřesný indikátor typu pokožky Jemné pálení i při nízkém stupni světla (záleží na člověku) Těžký Blbě se s ním manipuluje Když se při používání přestanete holit, výsledky jsou horší, než kdybyste se holili

Výsledky to má, ale asi bych zvolila levnější variantu. Přijde mi zbytečné za přístroj, který navíc vydrží jen X tisíc záblesků, má účinky, které se dostaví až za dlouhou dobu a ještě není určen pro určité typy kůže a barvy chloupků (zrovna ne můj případ, ale chci to tu zmínit), dávat 15 000 Kč. Navíc, indikátor typu pokožky tu mou vyhodnotil na stupeň světla 5, ale já snesu maximálně 2. Před koupí doporučuji důkladně pročíst na internetu manuál, aby si to nekoupil někdo, kdo to používat nesmí, přístroj má totiž až extrémně moc zdravotních omezení, co by člověku v případě některého z nich mohl skutečně ublížit.

Registrovaný uživatel17. prosince 2020

částečně depiluje

po 50 cyklech stále roste značné množství ochlupení, reklama na výrobek je tedy mnohem větší než samotná účinnost

škoda peněz

Registrovaný uživatel27. ledna 2020

neodpovídá popisu, že chloupky přestanou po krátké době dorůstat. Mám ho téměř rok a používám 1x měsíčně. Čekala jsem od tohoto výrobku za ty peníze více.

Registrovaný uživatel22. června 2022

Na některých partiích chloupky téměř zmizely, na jiných výrazně ubyly.

Bohužel trvá dlouho, než člověk uvidí výsledek - minimálně půl roku. Chce to tedy trpělivost a pravidelně Lumeu používat, i když máte pocit, že nevidíte výsledky. Bohužel i když přestanete používat pravidelně, růst se obnoví.

Výrobek splňuje, co sliboval, ale vzhledem k vysoké ceně bych znovu nad koupí asi musela pořádně přemýšlet.

Registrovaný uživatel13. února 2018

Perfektne funguj

Registrovaný uživatel8. května 2020

Funguje! Už po prvním použití zřetelný úbytek a zjemnění chloupků. Bolest zanedbatelná, jen lehké štípnutí.

Registrovaný uživatel21. prosince 2020

Funguje, po 2 letech je úbytek ochlupení opravdu znát.

cena

Koupila bych znovu.

Registrovaný uživatel22. dubna 2021

Dokonale hladké nohy, jsem maximálně spokojená.

Romana20. prosince 2020

Výrobek předčil mé očekávání. Jsem mile překvapená, že opravdu funguje. Již po 3 použití mám viditelně méně chloupků, hlavně na nohách . Mohu jen doporučit.

Registrovaný uživatel12. června 2020

perfektní

nic

Všechny chlupaté ženy by tohle měly vlastnit

Registrovaný uživatel18. května 2020

*****