Televizor Recenze Philips 43" LED (43PUS8506/12)

Produkt již není v prodeji

Recenze Philips 43" LED (43PUS8506/12)

Pokud chcete skvělý obraz a zvuk, snadné připojení a rychlé a bezproblémové hraní, hledáte právě tento televizor. Navíc získáte technologii Ambilight pro jedinečný pohlcující zážitek. Nechte se vtáhnout do kouzelného světa s televizorem Philips 43PUS8506/12, který vám prostřednictvím své obrazovky zprostředkuje opravdu mimořádné zážitky, které se skládají nejen ze skvěle vypadajícího obrazu a dokonale znějícího zvuku. S Android TV můžete přistupovat k požadovanému obsahu.

Registrovaný uživatel25. ledna 2022

AL je opravdu fascinující, obraz prakticky dokonalý. Ovládání velmi dobré a s dobrou odezvou.

...neeviduji :)

jedním slovem - super TV

Registrovaný uživatel13. srpna 2022

Krásný obraz Slušný zvuk 3 stranný ambilight Možnost nahrávání na externí disk

Trochu nestandardní rozměry VESA pro držák na zeď.

Tato TV mě velmi mile překvapila krásným, sytým, kontrastním a ostrým obrazem, bez nutnosti zkoušení různých obrazových nastavení. Podsvit je dobře rozložený po celé ploše obrazu (nejsou nikde vyloženě světlejší a nebo tmavší místa). LCD TV obecně mívají horší zvuk, zde mě zvuk také milé překvapil (TV zvládá dobře i hlubší frekvence). 3 stranný ambilight už zážitek z koukání jen podtrhuje, jako třešnička na dortu. Celkově super produkt za fajn cenu.

Registrovaný uživatel27. května 2022

Obraz, ambilight,android

Žádné

Registrovaný uživatel27. března 2022

Super obraz a zvuk. Pekna velka telka za velmi dobry prachy. Doporucuji.

Zatim nic jsem nenasel.Pouzivam kratkou dobu.

Vazne za super dobry peniz hodne muziky.

Registrovaný uživatel1. října 2022

Obraz, zvuk, ambilight, úhlopříčka.

Ideální k PlayStation 5.

Registrovaný uživatel14. července 2022

Skvělý obraz překvapivě i výborný zvuk a Ambiente light to je prostě bezva věc

Ovladač má návýrazné tlačítka

Za ty peníze skvělá volba

Varianta 65"
Registrovaný uživatel8. května 2022

Nastavení OBRAZU u televize Philips 75PUS7101 na 75PUS 8506 Styl obrazuje film Barva je 70 Kontrast je 70 Ostrost je 5 Jas je 45 Více možností Počítač je vypnuto BARVA u verze 8506 je barevný gamut a vyrovnání bílého bodu Barva vylepšení barev je vypnuto Teplota barev je teplá Vlastní teplota barev Červená WP 127 Zelená WP 109 Modrá WP 81 Kontrast u verze 8506 je funkce HDR zvýšení rozlišení zapnuto Režim kontrastu je nejlepší spotřeba Dynamický kontrast je vypnuto Kontrast videa je 70 Senzor osvětlení zapnuto Gamma +2 Ostrost Ultra resolution zapnuto Redukce šumu vypnuto Redukce MPEG artefaktů je vypnuto Pohyb u verze 8506 je styl pohybu nastaven na plynulý Perfect natural motion je vypnuto Clean LCD je zapnuto .... je potřeba se zmínit o spotřebě která je důležitá a to jaká je momentální spotřeba, pokud použijete mé nastavení, dostanete se překvapivě od 95W do 125W podle toho co se děje na obrazovce pokud přepnete na nějaký režim osobní nebo filmový nebo jaký je předdefinován výrobcem klidně se dostáváte přes 200w na momentální spotřebu a to je silně k zamyšlení. To samé platí u nastavení HDR (čím obraz tmavší a nebolí oči, tím větší úspora a menší spotřeba).

Nemám

Po čtyřech letech jsem upgradoval z 75PUS7101 na tento model a myslím si že televize v této cenové kategorii splnila mé očekávání. TV jsem si upgradoval na android 11.

Registrovaný uživatel4. května 2022

Chtěl jsem s androidem a tím podsvícením Philips

Možná trochu jiné ovládání

poměr cena výkon

Registrovaný uživatel26. ledna 2022

Jsme nadšeni

Registrovaný uživatel2. prosince 2021

Rychlost odezvy androidu, krasny obraz, hlasove ovladani, pomer cena/výkon

Horší pozorovací úhly, širší rámeček při zapnuté TV, pri hlasitem poslechu hudby horsi kvalita zvuku

Android TV, která splňuje vše co má, za rozumnou cenu.

Registrovaný uživatel3. července 2023

Jsem s televizorem Philips velmi spokojený, je to už můj třetí této značky. Má velmi jednoduché nastavení, pěkné barvy a třešnička na dortu je Ambilight, to je opravdu skvělé. Používám ho denně a zatím vše v pořádku.

Žádné velké nedostatky jsem zatím nenašel a doufám, že nenajdu. Jediný problém mám se zvukem na všech programech ČT, jdou tišeji oproti ostatním. Když zvuk v nastavení,, jazyk zvuku" upravím na vyšší hlasitost a přepnu na jiný kanál a vrátím se zpět na původní kanál. tak se znova ztiší a znova musím nastavit vyšší hlasitost. Nevím co s tím, abych stále nemusel nastavovat na Čt programech hlasitost. V něčem je chyba, ale nemůžu na to přijít.

Registrovaný uživatel12. ledna 2023

perfektní obraz.

žádné.

za tu cenu.spokojenost.

Registrovaný uživatel25. března 2022

TV perfektní ,nemohu nic vytknout.TV doporučiji

Registrovaný uživatel2. října 2021
Registrovaný uživatel8. září 2022