Hlavní obsah stránky

Paperblanks Monet Water Lillies Midi

  • zápisník Paperblanks Monet Water Lillies Midi
zápisník Paperblanks Monet Water Lillies Midi

Luxusní linkovaný zápisník s magnetickým zavíráním Paperblanks Midi s obrazem Water Lillies francouzského malíře Clauda Moneta má rozměry 130 x 180 mm (něco mezi A5 a A6) a jeho vazba je sešívaná. Obsahuje 144 linkovaných stran a na zadních deskách je kapsa pro poznámky nebo vizitky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPaperblanks

Popis

Luxusní linkovaný zápisník s magnetickým zavíráním Paperblanks Midi s obrazem Water Lillies francouzského malíře Clauda Moneta má rozměry 130 x 180 mm (něco mezi A5 a A6) a jeho vazba je sešívaná. Obsahuje 144 linkovaných stran a na zadních deskách je kapsa pro poznámky nebo vizitky. Zápisník má také textilní záložku. V zápisníku je speciální papír, který je vyráběn výhradně pro Paperblanks. Papír při výrobě prochází zvláštní úpravou, která zamezuje propisování a přílišné absorpci inkoustu.

Parametry

Počet stran144

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zápisníky Paperblanks

Všechny zápisníky Paperblanks