Hlavní obsah stránky

Pantagruel - Françoise Rabelais (2022, pevná)

  • kniha Pantagruel - Françoise Rabelais (2022, pevná)
kniha Pantagruel - Françoise Rabelais (2022, pevná)

Pantagruel, „první arcidílo moderní komičnosti“ líčí svéráznou cestu hlavní postavy za poznáním. Stavba románu poskytovala autorovi spoustu příležitostí k satiře na všechny oblasti soudobého života a středověkého myšlení, jako byly scholastická teologie a logika, mnišství a katolická askeze, protestantské puritánství i doznívající rytířství, kromě toho je i parodií na soudobou literaturu a její žánry.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVOLVOX GLOBATOR

Popis

Pantagruel, „první arcidílo moderní komičnosti“ líčí svéráznou cestu hlavní postavy za poznáním. Stavba románu poskytovala autorovi spoustu příležitostí k satiře na všechny oblasti soudobého života a středověkého myšlení, jako byly scholastická teologie a logika, mnišství a katolická askeze, protestantské puritánství i doznívající rytířství, kromě toho je i parodií na soudobou literaturu a její žánry. Překlad světoznámé klasiky po 92 letech přeložil a předmluvou opatřil Patrik Ouředník, doslov napsal Jiří Pelán.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Počet stran376
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely VOLVOX GLOBATOR

Všechny romány, povídky, novely VOLVOX GLOBATOR