Hlavní obsah stránky

Ottův atlas výletních tras: Česká republika - Ottovo nakladatelství

  • kniha Ottův atlas výletních tras: Česká republika - Ottovo nakladatelství
kniha Ottův atlas výletních tras: Česká republika - Ottovo nakladatelství

Unikátní vydání Ottova atlasu turistických tras se zaměřuje na nejkrásnější a nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezska včetně pohraničí, s přesahem do okolních zemí. Průvodce je na základě geografického klíče rozdělen do 12 oblastí, u každé se nabízí více než 20 atraktivních pěších a cyklistických výletů s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOttovo Nakladatelství

Popis

Unikátní vydání Ottova atlasu turistických tras se zaměřuje na nejkrásnější a nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezska včetně pohraničí, s přesahem do okolních zemí. Průvodce je na základě geografického klíče rozdělen do 12 oblastí, u každé se nabízí více než 20 atraktivních pěších a cyklistických výletů s popisem nejvýznamnějších přírodních a historických památek. Výletní trasy jsou navrženy tak, aby začínaly a končily v místech s dobrou návazností

Parametry

Jazykčeština
KontinentEvropa
Rok vydání2018
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Mapy a průvodci Ottovo Nakladatelství

Všechny mapy a průvodci Ottovo Nakladatelství