Bavlna, květiny, s magnetem, s poutkem, s teflonemTato červená bavlněná rukavice s roztomilým vzorem květin v selském stylu se hodí jak na chaty či chalupy, ale i do moderních kuchyní. Chňapka má navíc teflonovou vrstvu, která usnadňuje manipulaci s horkým nádobím a ochrání tak vaše ruce před popálením.
Tato červená bavlněná rukavice s roztomilým vzorem květin v selském stylu se hodí jak na chaty či chalupy, ale i do moderních kuchyní. Chňapka má navíc teflonovou vrstvu, která usnadňuje manipulaci s horkým nádobím a ochrání tak vaše ruce před popálením.
Kam chňapku odložíte záleží jenom na vás – ladící poutko umožňuje její zavěšení, ovšem díky magnetu ji lze připevnit taktéž na lednici. Vně je chňapka ze 100% bavlny, dotyková část má teflonový povrch. Uvnitř je vyplněna 100% polypropylenem. Rukavici perte maximálně na 40 °C.