Vegan, objem 200 mlPleťová voda s hřebíčkem – ideální pro aknózní a podrážděnou pleť se sklonem k zánětům. Čistě přírodní pleťová voda s éterickým olejem hřebíčku, který je tradičně ceněn pro své silné očistné a zklidňující účinky.
Informace o Original ATOK Pleťová voda hřebíček 200 ml
Popis
Pleťová voda s hřebíčkem – ideální pro aknózní a podrážděnou pleť se sklonem k zánětům. Čistě přírodní pleťová voda s éterickým olejem hřebíčku, který je tradičně ceněn pro své silné očistné a zklidňující účinky. Při pravidelném používání pomáhá redukovat výskyt pupínků, zklidňuje podráždění a přispívá ke zlepšení celkového vzhledu pleti.
Je ideální volbou zejména při zánětlivých a bolestivých projevech akné. Díky jemnému složení bez alkoholu je vhodná i pro citlivou pokožku, která špatně snáší běžné přípravky. Sladce kořeněná vůně hřebíčku umocňuje pocit čistoty a svěžesti.
Proč si ji zamilujete:
- Jemně čistí, tonizuje a osvěžuje.
- Podporuje přirozenou rovnováhu pleti.
- Zklidňuje podráždění a nepříjemné pnutí.
- Redukuje výskyt pupínků.
- Má sladce kořeněnou hřebíčkovou vůni.