Kapsle, počet tablet 10, pro těhotné, hmotnost 4,95 gDoplněk stravy s obsahem tří speciálních druhů probiotik. Optibac On Antibiotics je určený pro obnovu mikrobiomu poškozeného antibiotiky.
Doplněk stravy s obsahem tří speciálních druhů probiotik. Optibac On Antibiotics je určený pro obnovu mikrobiomu poškozeného antibiotiky.
Spolu s obnovou rovnováhy prospěšných kultur v zažívacím traktu se obnovuje i obranný štít a celková fyzická i psychická kondice.
Důležité upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá schválené léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.