Hlavní obsah stránky

Opravdová láska - Robert Fulghum

  • kniha Opravdová láska - Robert Fulghum
kniha Opravdová láska - Robert Fulghum

Kdybychom spolu mluvili v jedné místnosti, nastala by teď chvíle pro vaše milostné minipříběhy. Jestli nějaký pěkný máte, napište to a pošlete mi ho."" Tohle napsal Robert Fulghum - jen tak na okraj v oddílu několika drobných příběhů na téma láska, jež sám zažil či odposlouchal - ve své třetí knize Ach jo.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Argo

Popis

Kdybychom spolu mluvili v jedné místnosti, nastala by teď chvíle pro vaše milostné minipříběhy. Jestli nějaký pěkný máte, napište to a pošlete mi ho."" Tohle napsal Robert Fulghum - jen tak na okraj v oddílu několika drobných příběhů na téma láska, jež sám zažil či odposlouchal - ve své třetí knize Ach jo. Na celkem nenápadnou výzvu zareagovalo obrovské množství čtenářů, kteří nelenili, sedli a napsali své milostné příběhy a jimž nevadilo jejich případné zveřejnění. Ten nápad je velmi fulghumovský: čtenáři, inspirováni jeho výzvou, si tuto knihu vlastně napsali sami.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání1997
Produktové číslo978-80-257-0201-7
Počet stran124
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Romány, povídky, novely Nakladatelství Argo

Všechny romány, povídky, novely Nakladatelství Argo