Hlavní obsah stránky

Olympus OM-5 tělo černé

Kompakt s výměnným objektivem Olympus OM-5 tělo černé

Olympus OM-5 se i přes svůj kompaktní design s váhou pouhých 366 gramů může pochlubit mimořádným výkonem a funkcemi. Olympus OM-5 přichází s renomovaným snímačem Live MOS s 20,37 miliony efektivních pixelů a společně s výkonným procesorem TruePic IX poskytuje tento model přirozené gradace snímků s minimálním šumem a vysokou kvalitu obrazu i při použití vysokých ISO hodnot.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOlympus

Popis

Olympus OM-5 se i přes svůj kompaktní design s váhou pouhých 366 gramů může pochlubit mimořádným výkonem a funkcemi. Olympus OM-5 přichází s renomovaným snímačem Live MOS s 20,37 miliony efektivních pixelů a společně s výkonným procesorem TruePic IX poskytuje tento model přirozené gradace snímků s minimálním šumem a vysokou kvalitu obrazu i při použití vysokých ISO hodnot. Snímač zahrnuje AF systém se 121 body s křížovou fázovou detekcí a dokáže tak zaostřit prakticky po celé ploše záběru, čímž poskytuje větší volnost a přesnost zaostření.

Parametry

Rozlišení snímače20,4 MPx
Citlivost ISO25 600
Napájeníakumulátor
Velikost snímače4/3 palce
Velikost displeje3"
Hmotnost366 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Bezzrcadlovky Olympus