Hlavní obsah stránky

Olympus M.Zuiko 8-25 mm f/4.0 PRO

  • objektiv Olympus M.Zuiko 8-25 mm f/4.0 PRO
  • objektiv Olympus M.Zuiko 8-25 mm f/4.0 PRO
objektiv Olympus M.Zuiko 8-25 mm f/4.0 PRO

OLYMPUS M.Zuiko 8-25 mm f/4 PRO je ultraširokoúhlý objektiv se zoomem v bajonetu M4/3 (ekvivalentním rozsahem zoomu pro kinofilm 16-50 mm). Jeho sofistikovaná optická skladba zahrnuje různé asférické prvky, prvky s nízkou disperzí a vysokým indexem lomu, snižuje vštšinu aberací v celém rozsahu a přináší ostrost a přesnost barev.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOlympus

Popis

OLYMPUS M.Zuiko 8-25 mm f/4 PRO je ultraširokoúhlý objektiv se zoomem v bajonetu M4/3 (ekvivalentním rozsahem zoomu pro kinofilm 16-50 mm). Jeho sofistikovaná optická skladba zahrnuje různé asférické prvky, prvky s nízkou disperzí a vysokým indexem lomu, snižuje vštšinu aberací v celém rozsahu a přináší ostrost a přesnost barev. Pro zlepšení kontrastu při práci za extrémních světelných podmínek obsahuje povlak objektivu ZERO. Kromě optického zpracování se tento objektiv vyznačuje také konstantní světelností f/4.

Parametry

Minimální ohnisková vzdálenost16 mm
Průměr filtru72 mm
Maximální světelnost objektivu4 f/
Maximální ohnisková vzdálenost55 mm
Hmotnost411 g
Minimální světelnost objektivu22

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Objektivy Olympus

Všechny objektivy Olympus