Hlavní obsah stránky

Olympus 17mm f/1.8 EW-M1718 černý

  • objektiv Olympus 17mm f/1.8 EW-M1718 černý
objektiv Olympus 17mm f/1.8 EW-M1718 černý

Olympus 17mm f/1.8 EW-M1718 je špičkový reportážní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností  pro fotoaparáty Olympus řady PEN, který jistě ocení každý fotograf, ať už profesionál nebo amatér. Objektiv poskytuje úchvatnou obrazovou kvalitu, neuvěřitelné  prokreslení detailů  v celé ploše snímku a vysokou rozlišovací schopnost.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuOlympus

Popis

Olympus 17mm f/1.8 EW-M1718 je špičkový reportážní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností  pro fotoaparáty Olympus řady PEN, který jistě ocení každý fotograf, ať už profesionál nebo amatér. Objektiv poskytuje úchvatnou obrazovou kvalitu, neuvěřitelné  prokreslení detailů  v celé ploše snímku a vysokou rozlišovací schopnost. Průměr závitu na filtry činí 46 mm. Toto pevné sklo vyniká  ukázkovou  světelností f/1.8, která umožní snímat i v horších světelných podmínkách z ruky a 17mm ohniskovou vzdáleností (ekvivalentní 34 mm).

Parametry

Typ objektivůs pevným ohniskem
Maximální ohnisková vzdálenost17 mm
Hmotnost120 g
Minimální ohnisková vzdálenost17 mm
Průměr filtru46 mm
Superširokoúhlýano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Objektivy Olympus

Všechny objektivy Olympus