25 A, jmenovité napětí AC 500 V, jmenovité napětí DC 250 V, vypínací schopnost 120 kA, šířka 10,3 mmPojistka OEZ PV10 25A gG 06707 je navržena pro široké spektrum aplikací, kde je potřeba spolehlivě chránit elektrické obvody. S jmenovitým proudem 25 ampérů a jmenovitým napětím 500 voltů pro střídavý proud (AC) a 250 voltů pro stejnosměrný proud (DC) je vhodná pro různé typy elektrických instalací.
Pojistka OEZ PV10 25A gG 06707 je navržena pro široké spektrum aplikací, kde je potřeba spolehlivě chránit elektrické obvody. S jmenovitým proudem 25 ampérů a jmenovitým napětím 500 voltů pro střídavý proud (AC) a 250 voltů pro stejnosměrný proud (DC) je vhodná pro různé typy elektrických instalací.
Rozměry pojistky jsou kompaktní, s hloubkou a šířkou 10,3 milimetrů a výškou 38 milimetrů, což umožňuje snadnou integraci do různých systémů. Díky vypínací schopnosti 120 kiloampérů poskytuje vysokou úroveň ochrany proti přetížení a zkratovým proudům, což je klíčové pro bezpečnost a spolehlivost elektrických zařízení.
Pojistka má typ gG, což znamená, že je určena pro všeobecné použití, a je vyrobena bez použití kadmia a olova, což je výhodné z hlediska ekologické šetrnosti.
Tento typ pojistky je vhodný pro použití v různých prostředích, kde je důležitá spolehlivost a bezpečnost elektrických systémů. Je ideální pro profesionální i domácí instalace, kde je potřeba zajistit ochranu proti elektrickým poruchám.