Novaservis 600/1200/RS,0
Přidat první hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Doporučené nabídky
Koupelny-berno…
Autorizovaný prodejce
Hodnocení
97% (1 309)
  • Skladem
  • Doprava zdarma
  • Osobní odběr zdarma (1)
  • Prodloužená záruka + další výhody
  • Doprava zdarma
  • Osobní odběr zdarma (1)
Skladem
Cena
Nejlevnejsitzb.cz
Hodnocení
85% (48)
  • Neznámá dostupnost
Neznámá dostupnost
Cena
Akoupelnyatope…
94% (5 967)
  • Do týdne
  • Možnost nákupu na splátkyVýhody nákupu
Do týdne
Nízká cena
Svět-svítidel.cz
95% (45 705)
  • Osobní odběr zdarma (celá ČR)
Nejlevnější
Nejlevnější nabídky
Svět-svítidel.cz
95% (45 705)
Kotle-koupelny.cz
93% (108)
PEDDY.cz
96% (9 089)
SVĚT KOUPELNY
97% (2 848)
  • Do 3 dnů
Do 3 dnů
Akoupelnyatope…
94% (5 967)
Kerama.cz
Profil obchodu
Koupelny-omnip…
98% (1 984)
  • Osobní odběr zdarma (2)
  • Osobní odběr zdarma (2)
Senesi.cz
93% (5 529)
Koupelny-onlin…
96% (157)
Železářství Fiala
97% (682)
A-kotle.cz
98% (490)
Koupelnovevyba…
94% (5 548)
  • Dárek zdarma
  • Dárek zdarma
Bargain Shop
96% (498)
DOMEO.cz
81% (1 355)
SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ
61% (264)
  • Osobní odběr zdarma (25)
  • Osobní odběr zdarma (25)
Koupelny-berno…
Autorizovaný prodejce
97% (1 309)
INPO CZ s.r.o.
96% (1 719)
KOUPELNY-CZ.cz
95% (7 621)
  • Voucher na další nákup
  • Voucher na další nákup
Koupelny-SEN.cz
97% (31)
TOPENILEVNE.cz
97% (12 335)
  • Možnost nákupu na splátky
  • Možnost nákupu na splátky
Besta.cz
96% (1 876)
SANITINO
95% (21 772)
KOUPELNY JaS
89% (46)
  • Osobní odběr zdarma (7)
  • Osobní odběr zdarma (7)
Nejlevnejsitzb.cz
85% (48)
Kaveplast.cz
100% (5)
Eoshop.cz
75% (7 016)
NejnižšíBěžná (medián)Rozpětí
Informace o Novaservis 600/1200/RS,0
Popis
Koupelnový radiátor s rovným designem je určen pro středové připojení a má rozměry 600 x 1200 milimetrů. Součástí balení jsou nezbytné komponenty jako zátka, zátka s odvzdušněním a čtyři kusy montážních úchytů. Radiátor umožňuje připojení topné tyče, která však není součástí standardní dodávky a je nutné ji dokoupit zvlášť. Konstrukce radiátoru je navržena s průměrem trubek 22 milimetrů a stojným D-profilem o rozměrech 30x40 milimetrů. Rozteč vývodů činí 550 milimetrů. Doporučený příkon elektrického tělesa pro rozměr 600x1200 mm je 300 W. Povrchová úprava radiátoru je provedena v chromu, což zajišťuje odolnost a estetický vzhled. Rozměr a konfigurace trubek jsou pevně dané, přičemž šířka radiátoru je 600 mm a celkový počet trubek pro rozměr 600x1200 mm je 24. Výška výrobku dosahuje 1200 mm, šířka 600 mm a hloubka 100 mm. Radiátor je dodáván s pětiletou zárukou, která zaručuje jeho spolehlivost a dlouhou životnost.