Nokia 230 Dual SIM je špičkou mezi klasickými „hloupými“ telefony, a ačkoliv jen stěží může konkurovat smart konkurentům, může vás uspokojit poměrně širokou nabídkou funkcí, které jsou u tlačítkových modelů nepříliš obvyklé.
Více naHlavní obsah stránky

Produkt již není v prodeji
Recenze Nokia 230 Single SIM
Recenze 87%
| 5 | 12x | ||
| 4 | 5x | ||
| 3 | 3x | ||
| 2 | 1x | ||
| 1 | 0x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Nokia 230 Single SIM je jednoduchý telefon s přehledným displejem a dlouhou výdrží baterie, který vyhovuje zejména seniorům a uživatelům hledajícím základní funkce. Omezená vnitřní paměť a absence některých pokročilejších funkcí však mohou omezovat jeho využití pro náročnější uživatele.
Velký a přehledný displej
Jednoduché ovládání
Dlouhá výdrž baterie
Vhodný pro seniory
Velká písmena
Malá vnitřní paměť pro aplikace
Nemožnost přiřazení fotografií a melodií ke kontaktům
Některé nastavování je zbytečně složité
Nepodporuje 4G a 5G sítě
Chybí scitac hovoru
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Microsoft představil nový klasický mobil. Vyhoví ovšem i těm, kteří rádi pořizují autoportréty. Novinka s označením 230 vydrží v pohotovosti téměř měsíc.
Více naHodnocení: 80%
Jednoduchy ovladani.
Na dve sim karty. Chybi scitac hovoru. Nepodporuje 4 a 5 g sit.
Hodnocení: 80%
Koupil jsem jej proto, že mi tem stejný mobil dosloužil. Protože jsem na něj zvyklý, okamžitě jsem si u vás
koupil naprosto stejný. Vyniká jednoduchostí v ovládání a používám jej denně.
Je to dobrý přístroj.
Hodnocení: 100%
telefon jsem kupovala jako dárek
Hodnocení: 100%
Nokia 230 jsem měla již jednou, velmi mi vyhovuje, všechny potřebné funkce jsou k dispozici, snadno se ovládá. Větší displej je prima.
Hodnocení: 100%
Je pro seniorku. Velký display, snadné ovládání.
Umí to co má umět.
Hodnocení: 80%
Přehledný , jednoduchý ,vcelku dobrá cena.
Baterie nemá takovou kapacitu jakou jsem očekával ,to byl největší důvod zakoupení výrobku. Dobíjení za 9 dní je na mě moc.
Hodnocení: 100%
Velký displej je na něj moc dobře vidět ideální i pro starší lidi co nechtějí dotykový telefon
Hodnocení: 60%
- tlačítkový
- slušný displej
- velká písmena
- výdrž baterie
- některé nastavování je zbytečně složité
lepší průměr
Hodnocení: 40%
Malá vnitřní paměť pro aplikace,neexistující zápisník, nemožnost přiřazení fotografií a melodií ke kontaktům.
Jsem rád ,že aspoň telefonuje.