Recenze Nobilis Tilia Eda zklidňující krém na opruzeniny 50 ml

Recenze Nobilis Tilia Eda zklidňující krém na opruzeniny 50 ml

Eda je želví kamarád, který zklidní a regeneruje pokožku dětských zadečků podrážděných opruzeninami. Zároveň chrání před vnější vlhkostí, a tím pomáhá předcházet vzniku dalších opruzenin. Krém obsahuje oxid zinečnatý, který vytváří ochranou vrstvu před mikroby, snižuje podráždění a ztrátu vody z pokožky a rovněž ulevuje při pocitu svědění. Extrakt z lilie bělostné pokožku hydratuje, regeneruje a zvláčňuje.

karolinka.jezkova21. dubna 2024

Příjemně se roztírá, voní, stačí ho opravdu málo. Jako jediný pomohl dcerce s opravdu ošklivým opruzením. Trpí na něj při teplotách, nemocec a atak jsme ráda, že jsme narazila na řadu Nobilis Tilia, která je především šetrná, nemusím se bát dcerku mazat každý den. Funguje líp než farmaka.

Určitě nakoupím zas. Doporučuji 11/10

Anetkaaa9314. listopadu 2023

Super když pokožka není opruzená

Malé balení Není na větší opruzeniny - to nepomahá

Registrovaný uživatel16. srpna 2022

Krásná uklidňující vůně, dobře se roztírá. Používám jako prevenci vzniku opruzenin, určitě pomáhá. Moje miminko má sklon k ekzému a tento krém nijak pokožku nepodráždil.

Petra P.14. června 2022
Test výrobku zdarma

Značku Nobilis Tilia jsem měla možnost otestovat poprvé. Abych pravdu řekla vyzkoušela jsem milion značek na opruzeniny ale tuto jsem poznala až zde a jsem za to opravdu ráda. Dcera teď v období začátku tepla začala mít opruzeniny víc než kdy jindy a nedařilo se nám toho zbavit díky tomuto krému byla viditelná změna do pár dnů . Syn trpí na vyrážky v oblasti obličeje , kdy jsem zkusila použít tento krém na opruzeniny a do pár dnů jsme vyrazku z obličeje měli pryč. Krému mu jak vyživoval pokožku aby červené fleky nebyli suché tak svým složením dokázal zahojit nás už půl roční problém . Určitě se podívám na další nabídku produktů a budeme kupovat a využívat na dále pro obě děti -Krém nádherně voní , je zde cítit med a příjemná vůne. - perfektně se roztírá a na pokožce zanechává ochranný film - jeho složení je šetrné k pokožce

Žádné jsem nenašla

Hana B.13. června 2022
Test výrobku zdarma

Parádní balení, hlavně na cestování. Líbí se mi, že se jedná o českou značku, která skutečně funguje. Dceři pupínky zmizely po jednom použití, za mě veliká spokojenost. Má velmi jemnou pokožku a neosypala se jako po konkurenčních výrobcích, takže opět plus. Nevtíravá vůně, pěkně se roztírá, cena přijatelná. V budoucnu určitě zakoupíme znovu.

Kristýna R.13. června 2022
Test výrobku zdarma

Krém na opruzeniny od Nobilis Tilia je za mne super. Dcerka trpí na opruzeniny nejen na zadečku, ale také v různých záhybech. Krém má praktickou pumpičku, tím pádem si člověk zvolí přesné množství jaké potřebuje. Krém má příjemnou konzistenci i vůni. Lehce se roztírá a stačí opravdu malé množství. Už po pár hodinách byly opruzeniny méně viditelné. Krém určitě doporučuji.

Eliška N.13. června 2022
Test výrobku zdarma

Krém mohu doporučit :-) je jen z přírodních ingrediencí, krásně voní po levandulí , snadné použití se super lahvičky s pumpičkou a má krásný design , jediné co by mě trochu odradilo je nejspíš cena,která není pro každého přijatelná -Super konzistence -Krásná vůně - Hezky obal - Jen přírodní složky - Opravdu pomáhá proti zarudnutí pokožky

- možná cena

Agáta J.13. června 2022
Test výrobku zdarma

Syn trpí na ekzém a má často opruzeniny. Tento krém velice rychle působil a bylo rychle vidět zlepšení. Má příjemnou vůni a konzistenci. Dobře se roztírá. Velice se mi líbí přírodní složení a hezký design obalu. Ocenila bych větší balení na doma a menší na cesty. Našla jsem ho pouze na eshopu, nikoliv v prodejnách.

Eliška M.8. června 2022
Test výrobku zdarma

Krém na opruzeniny od Nobilis Tilia je účinným přípravkem na nepříjemný problém v plence. Během několika použití je problém odstraněn a citlivá pokožka miminka není podrážděna. Příjemně nevtíravě voní a oceňuji zejména lahvičku, která má přesné dávkování na 1 použití. Hezký obal se želvičkou je příjemným bonusem.

Nenalezeny

Sarka S.7. června 2022
Test výrobku zdarma

zklidňující krém na opruzeniny se krásně vstřebává. neteřince pomohl na bolístky zadečku pod plenkou. má příjemnou konzistenci. lahvička má krásný obal. Nobilis Tilia je záruka kvality i přes trochu vyšší cenu. tento krém se dá sehnat na běžných internetový lékárnách a kamenných obchodech se zaměřením na zdravou výživu a kosmetiku.

mohlo by být menší balení

Jana Š.7. června 2022
Test výrobku zdarma

Příjemná vůně Zanechává pokožku krásně hydratovanou Opruzeniny po pár namazání vymizely Dávkování pumpičkou Design balení Praktické balení Skladnost balení Jsem moc ráda, že jsme tento krém na opruzeniny mohla vyzkoušet. Dříve jsem používala konkurenční značky,ale tato mě velmi oslovila a určitě ji budu používat i nadále.

Žádné jsem neshledala

Silvie H.6. června 2022
Test výrobku zdarma

První, co mě oslovilo, byla jeho nevtíravá a jemná vůně levandule, což mě překvapilo, jelikož bio produkty, které jsem doposud měla možnost vyzkoušet vůbec nevoní, anebo alespoň pro mě i lehce zapáchají. Takže první 1!! Další velký bonus vidím v pumpičce, díky které si nadávkuji přesně množství, které potřebuji, a tedy nepotřebuji ani celou dávku, vystačím si s půlkou, takže krém vydrží dlouho v poměru cena a množství. Výborně se roztírá, nemá takovou hutnou konzistenci jako např. Sudocream, který jsem doposud používala a nezanechává bílou stopu. Rychle se vstřebává a malá jej dobře snáší. Za mě super. Určitě doporučuji.

Nic

Monika K.5. června 2022
Test výrobku zdarma

Velmi mile mne překvapila jemná krémová konzistence a že po rozetření nezůstává výrazný bílý film , proto si myslím , že bude super i na ostatní neduhy například na obličeji, na které zinkový krém běžně používám . Co se týče velkých opruzenin, určitě to nebude vyléčeno hned, ale už po pár namazáních ke znatelný ústup. Velmi pozitivně hodnotím rychlost vstřebání a způsob aplikace pumpičkou, kdy není “všechno zapatlané od krému”. (Nesnáším sahat do krabiček s krémy, vyhledávám spíše pumpičky či tuby) Jemná a nevtíravá vůně levandule už je jen příjemným bonusem . Obal hodnotím velmi kladně!

baramirez127. září 2023