Hlavní obsah stránky

NITRO Nomad Splitboard 2020/21 156 cm

  • snowboard NITRO Nomad Splitboard 2020/21 156 cm
snowboard NITRO Nomad Splitboard 2020/21 156 cm

Splitboard NITRO Nomad je vyroben v directional tvaru, flat-out rockeru, má zámky na nosu i tailu a disponuje předvrtanými dírami na pásy. NITRO Nomad disponuje hybridním placatým camber profilem, kde se nose a tail zvedají ještě před nejširším místem a tím zlehčují zatáčení a zvyšují hravost prkna (pressy, buttery a odpouštění nechtěných záseků).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNITRO

Popis

Splitboard NITRO Nomad je vyroben v directional tvaru, flat-out rockeru, má zámky na nosu i tailu a disponuje předvrtanými dírami na pásy. NITRO Nomad disponuje hybridním placatým camber profilem, kde se nose a tail zvedají ještě před nejširším místem a tím zlehčují zatáčení a zvyšují hravost prkna (pressy, buttery a odpouštění nechtěných záseků). Splitboard je více vhodný pro jízdu v jednom směru po sjezdovkách či v prašanu.

Parametry

Určenípánské
Typ snowboardufreestyle
Délka snowboardu156 cm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Snowboardy NITRO