Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Produkt již není v prodeji

Nissin Di 866 Mark II Nikon

Přidat první hodnocení
Nahlásit
Nahlásit chybu
Směrné číslo 60, hmotnost 380 gNissin Di866 Mark II všestraný externí blesk vybavený barevným displejem s automatickou změnou orientace. Směrné číslo 60.

Podobné výrobky

Všechny podobné
Mohlo by vás zajímat

Blesky Nissin

Informace o Nissin Di 866 Mark II Nikon

Popis

Nissin Di866 Mark II všestraný externí blesk vybavený barevným displejem s automatickou změnou orientace. Směrné číslo 60. Režimy:  manuální, TTL, stroboskop, bezdrátový TTL. Synchronizuje na 1. i 2. lamelu, zábleskový bracketing, redukce červených očí, modelovací světlo. Synchronizuje krátké i dlouhé expoziční časy.

Parametry

VýrobceNissin
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
KategorieBlesky
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Směrné číslo
60
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Napájení blesku
AA baterie
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Hmotnost
380 g
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Produktové číslo
866NII
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Na Zboží od
25. října 2013
Nahlásit
Nahlásit chybu parametru
Nahlásit chybu v informacích
Nahlásit chybu
Informace o produktu mohou být nepřesné nebo nekompletní. Doporučujeme si je ověřit před nákupem u vybraného prodejce.

Recenze

Přidání nového hodnocení

Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.

Registrovaný uživatel
Odborná recenze

Blesky Nissin nejsou na trhu žhavou novinkou, ovšem nedávno se objevila nová verze nejvyššího modelu Di866 – Mark II. Rozdílu oproti první verzi příliš není, tou hlavní je pravděpodobně kovová patice pro upevnění blesku k fotoaparátu.

Více na
Registrovaný uživatel
Odborná recenze

Blesk je jedna ze základních pomůcek nejen pokročilého fotografa. Vždy si můžete vybrat mezi originálními blesky své značky a blesky druhých výrobců, kteří obvykle slibují plnou kompatibilitu s vaším systémem.

Více na