Hlavní obsah stránky

Nikon Coolpix B500

  • digitální kompakt Nikon Coolpix B500
  • digitální kompakt Nikon Coolpix B500
  • digitální kompakt Nikon Coolpix B500
digitální kompakt Nikon Coolpix B500

Získejte snadno snímky působivé kvality s fotoaparátem Nikon COOLPIX B500 do jehož výbavy patří objektiv se 40x optickým zoomem se stabilizací a video ve Full HD kvalitě. Prozkoumejte výkonnost objektivu NIKKOR s 40násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 80násobný, a přeneste se do srdce každé akce prostřednictvím bočního ovladače zoomu s vynikající stabilitou.

Vybrat variantu (3)

Nikon Coolpix B500 červený

3 varianty pro
Nikon Coolpix B500

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNikon

Popis

Získejte snadno snímky působivé kvality s fotoaparátem Nikon COOLPIX B500 do jehož výbavy patří objektiv se 40x optickým zoomem se stabilizací a video ve Full HD kvalitě. Prozkoumejte výkonnost objektivu NIKKOR s 40násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 80násobný, a přeneste se do srdce každé akce prostřednictvím bočního ovladače zoomu s vynikající stabilitou. Získejte jedinečné úhly pohledu s využitím

Parametry

Rozlišení snímače16 MPx
Optický zoom40 x
Maximální světelnost objektivu3,2 f/
Velikost snímače1/2.3 palce
Minimální světelnost objektivu6,5 f/
Minimální ohnisková vzdálenost22,5 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Digitální kompakty Nikon