Hlavní obsah stránky

Nikon 18-140 mm f/3.5-5.6 G AF-S DX VR

  • objektiv Nikon 18-140 mm f/3.5-5.6 G AF-S DX VR
objektiv Nikon 18-140 mm f/3.5-5.6 G AF-S DX VR

Skvělý objektiv Nikon s 7,8x zoomem díky kterému je objektiv ideální volbou pro tvorbu širokého spektra fotografií. Protože je objektiv určen pro zachycení širokého spektra situací, disponuje lehkým tělem a kompaktními rozměry, takže není žádný problém brát ho s sebou kamkoliv a mít jej vždy po ruce.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNikon

Popis

Skvělý objektiv Nikon s 7,8x zoomem díky kterému je objektiv ideální volbou pro tvorbu širokého spektra fotografií. Protože je objektiv určen pro zachycení širokého spektra situací, disponuje lehkým tělem a kompaktními rozměry, takže není žádný problém brát ho s sebou kamkoliv a mít jej vždy po ruce. Jistě také oceníte systém redukce vibrací, který minimalizuje chvění a vy tak můžete vytvářet dokonale ostré a nerozmazané snímky. Samozřejmostí objektivu je také ultrazvukový zaostřovací motor (SWM), který je rychlý a tichý zároveň.

Parametry

Typ objektivůs proměnlivým ohniskem
Maximální ohnisková vzdálenost210 mm
Hmotnost490 g
Minimální ohnisková vzdálenost27 mm
Průměr filtru67 mm
Makrone

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Objektivy Nikon

Všechny objektivy Nikon