Syntetika, velikost nohy (EU) 40,5Pánské tenisky mají svršek kombinující kůži a síťovinu, který zajišťuje odolnost a prodyšnost. Vzhled je charakteristický metalickou stříbrnou barvou doplněnou o bílo-černé akcenty, včetně výrazného Swoosh loga v bílé barvě.
Pánské tenisky mají svršek kombinující kůži a síťovinu, který zajišťuje odolnost a prodyšnost. Vzhled je charakteristický metalickou stříbrnou barvou doplněnou o bílo-černé akcenty, včetně výrazného Swoosh loga v bílé barvě. Konstrukce podrážky je navržena s důrazem na tlumení nárazů a podporu odrazu, což zajišťuje specifické uspořádání pružných špalíků.
Na patě je umístěno logo Nike Shox, které odkazuje na historii modelu, jehož počátky sahají do roku 2000. Původně běžecká bota Shox R4 se stala základem pro vývoj dalších siluet s inovativním designem.
Bota je určena pro velikost nohy odpovídající evropskému číslování 40,5, což zajišťuje přesné padnutí a pohodlí při nošení.