Hlavní obsah stránky

Night Pearl Scops 35 Elite

  • Night Pearl Scops 35 Elite
Night Pearl Scops 35 Elite

Night Pearl Scops 35 Elite představuje termovizní monokulár určený pro lovce preferující vynikající kvalitu obrazu. K té výrazně přispěje jádro s inovovanou technologií VOx 12 µm a rozlišením 384 × 288 pixelů, stejně jako 35mm objektiv zaručující kvalitní zaměření cíle.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNight Pearl

Popis

Night Pearl Scops 35 Elite představuje termovizní monokulár určený pro lovce preferující vynikající kvalitu obrazu. K té výrazně přispěje jádro s inovovanou technologií VOx 12 µm a rozlišením 384 × 288 pixelů, stejně jako 35mm objektiv zaručující kvalitní zaměření cíle. Monokulár nabízí velmi pestrou paletu barev obrazu, mezi nimiž nechybí teplá černá, bílá i červená. Zajisté oceníte také zvětšení 3,5× a digitální zvětšení 2/4×. Monokulár umožňuje velmi pohodlné používání, a to díky odolnému tělu kompaktních rozměrů, i snadné intuitivní ovládání.

Parametry

Zvětšení4 x
Hmotnost450 g

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Monokuláry Night Pearl