Hlavní obsah stránky

Night Pearl Fox 19 Hunt

  • puškohled Night Pearl Fox 19 Hunt
puškohled Night Pearl Fox 19 Hunt

Night Pearl FOX 19 HUNT představuje termovizní monokulár určený pro lovce preferující vynikající kvalitu obrazu. K té výrazně přispěje jádro s inovovanou technologií VOx 12 µm a rozlišením 256 × 192 pixelů, stejně jako 19mm objektiv zaručující kvalitní zaměření cíle.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNight Pearl

Popis

Night Pearl FOX 19 HUNT představuje termovizní monokulár určený pro lovce preferující vynikající kvalitu obrazu. K té výrazně přispěje jádro s inovovanou technologií VOx 12 µm a rozlišením 256 × 192 pixelů, stejně jako 19mm objektiv zaručující kvalitní zaměření cíle. Monokulár nabízí velmi pestrou paletu barev obrazu. Zajisté oceníte také zvětšení 2,3× a digitální zvětšení 2×. Monokulár umožňuje velmi pohodlné používání, a to díky odolnému tělu kompaktních rozměrů, i snadné intuitivní ovládání. Night Pearl FOX odhalí i za úplné tmy to, co je oku neviditelné.

Parametry

Délka186 mm
Sluneční clonane
Maximální zvětšení4,6 x
Hmotnost380 g
Minimální zvětšení2,3 x

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Puškohledy Night Pearl