Hlavní obsah stránky

Night Pearl Bino4 gen2+ DEP ONYX

  • dalekohled Night Pearl Bino4 gen2+ DEP ONYX
dalekohled Night Pearl Bino4 gen2+ DEP ONYX

Binokulár Bino 4 gen2+ DEP ONYX od špičkového českého výrobce Night Pearl specializující se na přístroje nočního vidění a používá k výrobě nejmodernější technologii výroby. Tento binokulární noktovizor s černobílou barvou fotokatody je určen k všestrannému použití, například pro myslivce je ideální k rozpoznání i malých parohů či divočáků na opravdu velkou vzdálenost.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNight Pearl

Popis

Binokulár Bino 4 gen2+ DEP ONYX od špičkového českého výrobce Night Pearl specializující se na přístroje nočního vidění a používá k výrobě nejmodernější technologii výroby. Tento binokulární noktovizor s černobílou barvou fotokatody je určen k všestrannému použití, například pro myslivce je ideální k rozpoznání i malých parohů či divočáků na opravdu velkou vzdálenost. Disponuje čtyřnásobným zvětšením a je tak ideálním pomocníkem pro pozorování jak na velkou, tak na kratší vzdálenost.

Parametry

Průměr objektivu82 mm
Noční viděníano
Hmotnost1,13e+06 g

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné