Hlavní obsah stránky

Niceboy X-Fit Pixel stříbrné/černé

Chytré hodinky Niceboy X-Fit Pixel vypadají na ruce opravdu exkluzivně díky elegantnímu designu, kterému dominuje dotykový LCD displej s 2,5D zaoblení krajů pro co nejpohodlnější ovládání. Bytelné tělo je zhotoveno z kovu, takže jsou hodinky opravdu odolné.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNiceboy

Popis

Chytré hodinky Niceboy X-Fit Pixel vypadají na ruce opravdu exkluzivně díky elegantnímu designu, kterému dominuje dotykový LCD displej s 2,5D zaoblení krajů pro co nejpohodlnější ovládání. Bytelné tělo je zhotoveno z kovu, takže jsou hodinky opravdu odolné. IP68 certifikace garantuje odolnost vodě do hloubky 3 m i prachu, proto si s hodinkami můžete klidně zaběhat v deštivém počasí nebo po prašné cestě. Milovníci stylu budou nadšení z možnosti změnit design ciferníku a nastavit si ten nejhezčí z výběru více než 50 typů ciferníku.

Parametry

Velikost displeje1,3"
Bluetooth specifikace5,0
Voděodolnéano
Kapacita baterie280 mAh
Hmotnost124 g
Rozlišení240 x 240

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Chytré hodinky Niceboy