ModráKšiltovka New Era Oracle Red Bull Racing Repreve 9 Forty v tmavě modré barvě je určena pro fanoušky týmu Red Bull Racing. Na přední straně se nachází 3D logo Red Bull, které je výrazné a dodává kšiltovce atraktivní vzhled.
Informace o New Era Oracle Red Bull Racing Repreve 9 Forty tmavě modrá uni
Popis
Kšiltovka New Era Oracle Red Bull Racing Repreve 9 Forty v tmavě modré barvě je určena pro fanoušky týmu Red Bull Racing. Na přední straně se nachází 3D logo Red Bull, které je výrazné a dodává kšiltovce atraktivní vzhled. Na boku jsou umístěny další prvky v typických barvách Red Bull, které podtrhují celkový design kšiltovky.
Střih kšiltovky je navržen pro pohodlné nošení a je vybaven nastavitelným zapínáním, díky čemuž lze kšiltovku snadno přizpůsobit různým velikostem hlavy. Kšilt je mírně zahnutý, což poskytuje ochranu před slunečním zářením.
Materiál použitý při výrobě kšiltovky je Repreve, což je recyklovaný materiál, který je šetrný k životnímu prostředí. Výběr tohoto materiálu přináší pohodlí i odolnost při každodenním nošení, stejně jako možnost snadné údržby.
Složení: 100 % Repreve (recyklovaný materiál).