Hlavní obsah stránky

Nedis INKI110CBK1

  • Nedis INKI110CBK1
  • Nedis INKI110CBK1
  • Nedis INKI110CBK1
  • Nedis INKI110CBK1
  • Nedis INKI110CBK1
Nedis INKI110CBK1

Praktický elektrický lapač hmyzu Nedis UV Insect Killer INKI110CBK1 vás zbaví nepříjemné přítomnosti moskytů, much, komárů a vos, abyste si mohli nerušeně vychutnávat příjemné letní večery se svými přáteli. Disponuje dvěma 0,5 W LED žárovkami UV-A (díky čemuž je energeticky úsporný) a otevřeným provedením, které pokrývá oblast 20 m2.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNedis

Popis

Praktický elektrický lapač hmyzu Nedis UV Insect Killer INKI110CBK1 vás zbaví nepříjemné přítomnosti moskytů, much, komárů a vos, abyste si mohli nerušeně vychutnávat příjemné letní večery se svými přáteli. Disponuje dvěma 0,5 W LED žárovkami UV-A (díky čemuž je energeticky úsporný) a otevřeným provedením, které pokrývá oblast 20 m2. Celý proces ochrany proti hmyzu je bezpečný pro lidi a životní prostředí, protože neobsahuje žádné chemické látky. Díky kompaktním rozměrům se stane dokonalým doplňkem pro cestování či kempování.

Parametry

Příkon1 W
Produktové čísloINKI110CBK1

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Elektronické lapače a odpuzovače hmyzu Nedis