Hlavní obsah stránky

Nankang NS-2 275/35 R19 96 Y

  • Nankang NS-2 275/35 R19 96 Y
Nankang NS-2 275/35 R19 96 Y

Nankang Ultra Sport NS-2 je letní směrová pneumatika, která byla navržená tak, aby uspokojila požadavky nejnáročnějších zákazníků. Nankang NS2 je určena pro ty, kdo upřednostňují hlavně sportovní styl jízdy a stala se velice oblíbena hlavně mezi příznivci tuningových vozů, protože se vyrábí v mnoha netradičních rozměrech.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNankang

Popis

Nankang Ultra Sport NS-2 je letní směrová pneumatika, která byla navržená tak, aby uspokojila požadavky nejnáročnějších zákazníků. Nankang NS2 je určena pro ty, kdo upřednostňují hlavně sportovní styl jízdy a stala se velice oblíbena hlavně mezi příznivci tuningových vozů, protože se vyrábí v mnoha netradičních rozměrech. Dvě centrální obvodové drážky účinně odvádí vodu a zajišťují tak lepší přilnavost za mokra. Počítačem navržený design ve tvaru V zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu ve vysoké rychlosti.

Parametry

Šířka pneu275 mm
Průměr diskuR19
Index rychlostiY (300 km/h)
Profilové číslo35
Index nosnosti96 Li
Valivý odporE

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Letní osobní pneu Nankang

Všechny letní osobní pneu Nankang