Hlavní obsah stránky

Muzikanti, co děláte? - Various [CD]

  • Muzikanti, co děláte? - Various [CD]
Muzikanti, co děláte? - Various [CD]

Známé i neznámé písně z Čech, Moravy, Slezska i Slovenska. Druhé společné CD Dětského pěveckého sboru Českého rozhlasu a Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů – dvou významných hudebních těles, která jsou neodmyslitelně spjata s Českým rozhlasem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRadioservis

Popis

Známé i neznámé písně z Čech, Moravy, Slezska i Slovenska. Druhé společné CD Dětského pěveckého sboru Českého rozhlasu a Brněnského rozhlasového orchestru lidových nástrojů – dvou významných hudebních těles, která jsou neodmyslitelně spjata s Českým rozhlasem. Vzhledem k nadregionální působnosti obou seskupení nabízí lidové písně známé i méně známé, spojené ne podle příslušnosti k určité folklorní oblasti, ale podle společného textového obsahu. Uslyšíte, jak si o stejných věcech či podobných událostech běžného života zpívali lidé v různých částech naší vlasti.

Parametry

Folkano
Rok vydání2021
Druh médiaCD

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Česká hudba Radioservis

Všechny česká hudba Radioservis