Hlavní obsah stránky

Munos Elite PKB275P

  • Munos Elite PKB275P
Munos Elite PKB275P

Naviják prodlužovacího přívodu Munos řady Profi v provedení IP44 je určen pro vysoké nároky na použití i ve venkovním prostředí. Tento naviják má cívku o průměru 275 mm vyrobenou z odolného plastu, stabilní stojánek z ocelové pozinkované trubky, izolovanou rukojeť, vestavnou 3 zásuvku 230V se samouzavíracími víčky, brzdu cívky, tepelnou pojistku a odolný kabel se zesílenou neoprenovou izolací.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMunos

Popis

Naviják prodlužovacího přívodu Munos řady Profi v provedení IP44 je určen pro vysoké nároky na použití i ve venkovním prostředí. Tento naviják má cívku o průměru 275 mm vyrobenou z odolného plastu, stabilní stojánek z ocelové pozinkované trubky, izolovanou rukojeť, vestavnou 3 zásuvku 230V se samouzavíracími víčky, brzdu cívky, tepelnou pojistku a odolný kabel se zesílenou neoprenovou izolací. Ten je vhodný pro střední a velká mechanická namáhání v prostředí obyčejném, studeném, horkém i vlhkém. Kabel ProEX je odolný i vůči olejům.

Parametry

Délka kabelu40 m
Centrální vypínačne
Počet zástrček3

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Prodlužovací kabely Munos

Všechny prodlužovací kabely Munos