Recenze Mueller Compact Knee Support

Recenze Mueller Compact Knee Support

Jednoduchá bandáž pro kompaktní podporu kolena. Omotávací design (nenasazuje se jako klasický návlek, ale rozložený se obtočí kolem kolena a zafixuje pomocí pásků se suchým zipem) umožňuje stáhnout bandáž podle vlastní potřeby, manipulace (nasazování i sundavání) je triviální. Ideální jako prevence nebo podpora při lehčím podvrknutí či artritidě kolen. Lehký a komfortní neoprenový "zámek" kolena udrží tělesné teplo, má nastavitelné fixační pásky pro kontrolovanou kompresi, pro vlastní nastavení míry stažení i pro celodenní použití.

Registrovaný uživatel1. července 2021

pružné, příjemné, lepíky dobře drží, snad budou držet i nadále nastavitelná velikost mám celkem silné nohy a lze to použít

jako ortéza mi to přijde moc měkké, zpevnění je nevelké, chtělo by to pevnější materiál materiál nedrží moc tvar za kolenem se to při pohybu roluje, možná je to tím, že kvůli objemu kolene nemohu pásky ovinout 2x, ale jen 1,5 x neprodyšné - při použití na holou kůži pod tím za chvíli vystoupí pot

kvůli velikosti jsem jinou nesehnala, ale není to ono

Registrovaný uživatel18. prosince 2022

Lehká ortéza, snadná výměna, poskytuje oporu. Po vlastních zkušenostech mohu jen doporučit.

eva t11. června 2022

bandáž neodpovídá fotografii, je hodně malá, sotva zakryje koleno.

bandáž jsem vrátila jako nevyhovující. Je velmi malá.

Registrovaný uživatel27. května 2022

Mám větší velikost kolene,jsem rád,že jsem narazil na tento obchod.

Velká spokojenost

Registrovaný uživatel7. července 2022

Praktické,účinné.

Registrovaný uživatel8. června 2022

Jednoduché navlékání, jemnost materiálu. Není potřeba měřit nohu.

Nic

Registrovaný uživatel19. března 2022

Zpevňuje nohu při chůzi, zvyšuje jistotu

Byl mi doporučen rehabilitačním pracovníkem.

Caarter31. ledna 2024
Milunka8. ledna 2024