Hlavní obsah stránky

MTD LE 180/92 H

Zahradní traktor MTD LE 180/92 H

Traktor MTD LE 180/92 s dvouválcovým motorem B&S Intek a záběrem 92 cm vás nezklame. Ke standardní výbavě tohoto traktoru patří světlomety, litinová náprava, tempomat, uzavíratelná schránka na drobnosti nebo možnost doplnění paliva bez nutnosti otevření krytu motoru.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMTD

Popis

Traktor MTD LE 180/92 s dvouválcovým motorem B&S Intek a záběrem 92 cm vás nezklame. Ke standardní výbavě tohoto traktoru patří světlomety, litinová náprava, tempomat, uzavíratelná schránka na drobnosti nebo možnost doplnění paliva bez nutnosti otevření krytu motoru. Dále oceníte především velmi malý poloměr zatáčení a optickou kontrolu stavu paliva.

Klíčové vlastnosti
  • koš o objemu 240 l
  • funkce 3 v 1 – sběr, mulčování, zadní výhoz
  • nastavitelné sedadlo

Zahradní traktor MTD LE 180/92 H

Disponuje komfortní hydrostatickou převodovkou pro jednoduché ovládání stroje bez nutnosti řazení. Má plovoucí žací ústrojí s antiskalpovacími kolečky pro práci v nerovném terénu bez poškození trávníku. Excentricky uložené žací ústrojí má možnost sečení těsně u překážek, zídek nebo chodníků. Robustní přední náprava je vyrobena z litiny se systémem naklápění kol do strany při změně směru. Perfektní kopírování poloměru zatáčky bez poškození trávníku je způsobené hrnutím kol dopředu.

Zahradní traktor MTD LE 180/92 H
Moderní design

Výkonný světlomet jako bezpečnostní prvek i pomocník při práci v horších světelných podmínkách. Moderní kapota s velkým úhlem otevření pro dokonalý přístup k motoru. Jednoduchá obsluha zahradního traktoru s ergonomicky rozmístěnými ovládacími prvky. Hladké řemeny žacího ústrojí dovolující při nárazu nože na pevnou překážku lehké proklouznutí a tím minimalizaci rizika drahé opravy. Velký objem koše pro posekání velké plochy v co nejkratším času.

Parametry

Typ traktoruzahradní traktor
Šíře záběru92 cm
Objem sběrného koše240 l
Počet nožů2
Maximální výška sečení95 mm
Výkon traktoru13,428 kW

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Zahradní traktory MTD

Všechny zahradní traktory MTD