MSW MSW-PLT-13
Podobné výrobky
Všechny podobné
Thermiki Tsalikis Pellet Hydro 15 kW
La Nordica Giusy Plus Evo 2.0, bílá
Extraflame Sabry , bronzová
HAAS+SOHN HSP 6 Toledo IV 32…
HAAS+SOHN Premium HSP 7 II Grande RLU…, červená
Romotop Espera 02 kámen
Ekoscroll Sigma Prestige 13 hnědá
Haas+Sohn HSP 6 TV, černá
Alfa-Plam Luca 12 kW červená
HAAS+SOHN HSP Viano
Bronpi Lerma-H
Centrometal CentroPelet Z12, bílá
HAAS+SOHN HSP 1.17 II
La Nordica Extraflame Luisella, černá
Všechny podobné výrobky
Vývoj ceny
Informace o MSW MSW-PLT-13
Popis
Druh vytápění a výkon
S celkovým výkonem 13 kW a účinností až 90 % kamna rychle dosáhnou požadované teploty a udržují ji po dlouhou dobu. Kamna disponují keramickým zapalováním a nabízejí pět stupňů výkonu, které umožňují vytápět místnosti o velikosti od 50 do 325 m³ na teploty v rozmezí od 10 do 35 °C.
Rozměry a kapacita
Ovládání a automatizace
Parametry
Základní údaje
| Výrobce | MSW Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Krbová kamna Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
Technické specifikace
| Výkon | 13 kW Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Vytápěcí schopnost | 325 m³ Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Účinnost spalování | 90 % Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Jmenovitý výkon | 13 kW Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Palivo
| Na brikety | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na uhlí | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na dřevo | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Vlastnosti
| S výměníkem | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Plotna | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Kanadská | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Akumulační | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| S troubou | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Petry | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Rozměry a hmotnost
| Průměr kouřovodu | 80 mm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Průměr kouřovodu by měl být menší nebo stejný jako průměr komína, do kterého budeme kouřovod instalovat. | |
| Výška | 99 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Šířka | 51 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Hloubka | 61 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Hmotnost | 100,2 kg Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Konstrukce
| Sestava | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Rohová | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Celolitinová | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Barva | černá Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Boční přikládání | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Funkce
| Automatická regulace hoření | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Ostatní parametry
| Produktové číslo | MSW-PLT-13 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Datum uvedení na trh | 14. prosince 2022 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Recenze 20%
| 5 | 0x | ||
| 4 | 0x | ||
| 3 | 0x | ||
| 2 | 0x | ||
| 1 | 2x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hodnocení: 20%