Hlavní obsah stránky

MS Energy e20

  • elektrokoloběžka MS Energy e20
elektrokoloběžka MS Energy e20

Elektrická koloběžka MS Energy e20 svým provedením, konstrukcí a výkonem nadchne i velmi náročného uživatele, který hledá výkonnou koloběžku buď jako dopravní prostředek nebo si chce užít dostatek skvělé zábavy. Motor s vysokým výkonem 500 W je schopen vyvinout maximální rychlost až 40 km/h.

Vybrat variantu (2)

MS Energy e20 tmavě šedá

2 varianty pro
MS Energy e20

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMS Energy

Popis

Elektrická koloběžka MS Energy e20 svým provedením, konstrukcí a výkonem nadchne i velmi náročného uživatele, který hledá výkonnou koloběžku buď jako dopravní prostředek nebo si chce užít dostatek skvělé zábavy. Motor s vysokým výkonem 500 W je schopen vyvinout maximální rychlost až 40 km/h. Na jedno plné nabití 17500 mAh baterie zaručí dojezd až 70 km. Delší dojezd umožní systém rekuperace baterie během jízdy. Praktická sklopná konstrukce umožňuje cestování autobusem, vlakem nebo jednoduché převážení automobilem.

Parametry

Odpružení kolaceloodpružené
Dojezd70 km
Se sedátkemne
Nosnost120 kg
Hmotnost20 kg
Kapacita baterie17,5 Ah

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Elektrokoloběžky MS Energy