
Hlavní obsah stránky

Produkt již není v prodeji
MS Energy e10, černá
Podobné výrobky
Všechny podobné

Sencor Scooter S70 černá

Xiaomi Electric Scooter 5 černá

Ninebot by Segway eKickScooter E3 Pro E

Xiaomi Electric Scooter 5 Plus GL černá

City Boss Z350 černá

VeGA Maxspeed ES15XM-H

Sencor Scooter X20 černá

Ninebot by Segway eKickScooter E3 E

Procraft DS500L

City Boss RS500 500 W, C1098 černá

Sencor Scooter S25 černá

Ninebot KickScooter E2 Pro E 350 W černá

Aerium MaxRide T500 modrá

Aerium SmoothRide Ultra
Všechny podobné výrobky
Informace o MS Energy e10, černá
Popis
Parametry
Základní údaje
| Výrobce | MS Energy Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
| Kategorie | Elektrokoloběžky Nahlásit Nahlásit chybu parametru |
Konstrukce
| Skládací | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Koloběžka je uzpůsobena pro rozložení a složení. | |
| Nastavitelná výška řídítek | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 18 kg Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Průměr předních kol | 10" Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Velikost kola v palcích nebo v centimetrech. | |
| Průměr zadních kol | 10" Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Velikost kola v palcích nebo v centimetrech. | |
| Délka nášlapné plochy | 53 cm Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Odpružení a jízdní vlastnosti
| Odpružení kola | celoodpružené Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Nosnost | 120 kg Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Rekuperace | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Brzdný systém | mechanický/elektromagnetický Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Výbava
| Se sedátkem | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Tachometr | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Stojánek | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Tempomat | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Zvonek | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Displej | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Typ a určení
| Určení koloběžky | dospělá Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Styl koloběžky | klasická Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Typ elektrokoloběžky | městská Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Materiál
| Materiál kol | guma Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Materiál rámu | dural Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Výkon a pohon
| Dojezd | 40 km Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Počet kilometrů, které elektrokoloběžka na jedno nabití ujede. | |
| Kapacita baterie | 12,5 Ah Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Množství elektrického náboje v ampérhodinách, které je akumulátor schopen při plném nabití pojmout. | |
| Maximální rychlost | 25 km/h Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Maximální rychlost, které lze s elektrokoloběžkou dosáhnout při využití motoru. | |
| Výkon | 450 W Nahlásit Nahlásit chybu parametru | Pro začátečníky je ideální výkon do 350 W, náročnější a zkušenější jezdci ocení hodnoty nad 350 W. | |
| Vyjímatelná baterie | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Osvětlení
| Přední světlo | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Zadní světla | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Ostatní parametry
| Délka nabíjení | 300 min. Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Barva | černá Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| S mobilní aplikací | Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Produktové číslo | VVA933261 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
| Na Zboží od | 1. dubna 2021 Nahlásit Nahlásit chybu parametru | ||
Recenze 75%
| 5 | 35x | ||
| 4 | 23x | ||
| 3 | 13x | ||
| 2 | 8x | ||
| 1 | 9x |
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Pouze hodnocení označená znakem jsou ověřena. Hodnocení bez tohoto znaku jsou neověřena. Více info.
Hodnocení: 20%
Výkon
Všechny šrouby je nutné dotáhnout a zalepit zajišťovacím lepidlem promazat lanka brzd celkově doštelovat po cca 10 jízdách a 50 km motor začal škubat chrastit a konec nejde zapnout nereaguje na nic levný šunt
Hodnocení: 20%
Zakoupil jsem si elektro koloběžku ms energy e 10 , po ujetých 20ti km koloběžka přestala fungovat. Nerosvítil se displej a koloběžka nejela. Koloběžku jsem po 9 dnech od zakoupení reklamoval .Reklamace uznána opraveno . Po ujetí 9 Km koloběžka opět nejede ta samá závada. Opět reklamace.Stratil jsem důvěru k tomuto výrobku.
Koloběžka je zmetek a chci odstoupit od kupní smlouvy. .je to zmetek
Hodnocení: 100%
snadné složení, výborné odpružení, široký nášlap, bezproblémový v ostrém stoupání a postupné zrychlení ve stoupání, dobrá cena v poměru ke kvalitě
nenalezeno
Hodnocení: 20%
Nic mě nenapadá bohužel.
Zbytečně vyhozené peníze..dojazd 40km-ve skutečnosti cca 20-25 při váze 80kg,do kopce ani nemluvím
Máme je s manželem od září a už byli obě koloběžky 4 krát v servisu a po pravdě ze servisu nám je poslali v ještě horším stavu! Nvm co je to za servis,kupovali jsme je Datart Uh.Hradiste a oni je posílali do servisu.
Jela jsem z práce,rozjela jsem se a rána... zadní kolo prázdné..v servisu řekli, že kolu nic není ani defekt aj ventilek je ok,jen ho dofoukli a po měsíci mi ji poslali zpátky.. převezmu si ji v Datartu,rozjezdu se a opět rána,zatřepalo mě a zadní kolo prázdné...ale nic mu není
Za mně nedoporučuji tuhle kolobrndu... pořád nějaká závada.
A říditková tyč...no ani nemluvím..na zabití..v tom kloubů to je šílené.
Zbytečně vyhozené peníze.
Hodnocení: 80%
Ergonomie
Jen do 120kg
Hodnocení: 60%
10 pneu
Zpracování
Za tu cenu neadekvátní
Hodnocení: 60%
slušný výkon
dobrý dojezd
Cca po týdnu se povolí řidítka v uvozovkách i když dotáhnete z citem vyhlodá se závit, je to mechanická porucha a mnění se cely panel dase to vyřešit upravou šroub skrz ale za ty peníze co se dalo čekat a nedostupnost náhradnich dílů na cz trhu
Hodnocení: 20%
+ neskutečný dojezd, rychlost, cena
+ rekuperace
+ s trochou štěstí skončíte jen s pohmožděním
VÝROBEK JE NEBEZPEČNÝ!!!
ze 3 kusů, které jsme měli se u všech naprosto bez varování zlomila během jízdy řidítková tyč přímo nad červenou bezpečnostní sponou!
Výrobce neměl ani dostatek slušnosti aby se omluvil!
Opravdu si dejte pozor,přítel boural v plné rychlosti a jen štěstím skončil s naraženými žebry a stojánkem zapíchnutým v kotníku, já se pouze rozjížděl a mám trvalé následky!
Upozorńuji, že se stalo na silnici/chodíku, žádné extrémy,přetížení, suchá zpevněná cesta, podle aplikace jsem měl naježděno 1000 kilometrů bez nehody .)
Velmi nebezpečná koloběžka a je opravdu s podivem, že se smí stále prodávat! Doufejme, že k tomu nebude potřeba něčí smrt.
Hodnocení: 40%
Scháním už 14 dní zadní plášť ,buďto bezdusovy nebo i z duši a nemohu nikde sehnat ,neboť nevím přesně rozměry ,pláště co tam jsou bez jakéhokoliv označení
Hodnocení: 80%
Do kopce v pohodě,
Prodejci píšou 35km/h, ale po pravdě jede max 27km/h.
Hodnocení: 100%
Rychlá! Dobrý dojezd.
Hodnocení: 40%
Problémy s uchycením řídítek a jak jsem zjistil, nebyl jsem jediný. Koloběžka vrácena prodejci
Na koloběžku nejsou k sehnání prakticky žádné náhradní díly
Hodnocení: 20%
Na moji hmotnost 96 kg bohatě stačí.
Zhruba po 10 jízdách mi v ruce zůstala levá část řidítek. Hliníková trubka v nejnamáhavějším místě má sílu stěn necelý mm. Ani nechci vědět, co by se stalo kdyby se mi tohle stalo za jízdy!
Je to nebezpečný výrobek. Nedoporučuji kupovat.
Hodnocení: 20%
Dojede vzdálenost jak je psáno, vážím 90kg
Značně poruchové a to již při nájezdu 250km kdy vyhořel motor
Nepříjemně silné brždění motorem při namáčknutí brzdy
Destičky sedí na kotoučích z poloviny, neskutečný....
Řídící tyč má vůle v před i vzad, působí dojmem, že každou chvilku upadne.
Je to brak bez jakékoli podpory
Nejsou díly ke koupi
Motor má kritickou teplotu při venkovní teplotě 12 stupňů Co bude v létě? 2km a Warning?
Primitivní aplikace kde se celkem nedá nic nastavit
Koloběžka je takový poruchový brak a nedodělek. Po cca 250km vyhořel motor z důvodu nastavení výrobcem příliš silného brždění motorem kdy to vinutí motoru nepřežilo. Jel jsem z táhlého kopce, přibržďoval jsem namáčknutou brzdou, tedy jen motorem , najedou pípání, na displeji červený trojúhelník a bylo po motoru. Divný zvuk, zápach a opětovné už se nerozběhl, chyba motoru hlásí displej. Tušil jsem, že to takhle dopadne a žádal Chorvata o předělání aplikace aby se dala nastavit síla rekuperace a nebo aby novým firmware sílu rekuperace - brždění motorem ubrali. Napsal, že to nelze a tady je výsledek, motor nápor z kopce nevydržel a vyhořel. Koloběžka je v reklamačním řízení a tuším, že pokud pojedu opět ze strmého kopce a budu brzdit motorem, motor opět shoří, Pravděpodobně nemá žádnou ochranu před zničením. Za ty peníze by to celkově šlo, kdyby to vydrželo jezdit. jako 250km a vyhořelý motor je opravdu technická tragédie. Dále má motor při venkovní teplotě 12 stupňů kritickou teplotu, kdy displej ukazuje varování.
Koupi tohoto stroje velmi nedoporučuji a jsem zvědavý jak dlouho budu čekat na vyřízení reklamace. Pokud to bude měsíc, jde to z baráku zpět k prodejci na další závady, takový vrak nechci.
Hodnocení: 100%
Dostatečný výkon pro jízdu do kopce.
Velmi slušný dojezd.
Z přední vidlice se na větších nerovnostech ozývají nepříjemné kovové zvuky.
Momentálně jedna z nejlepších koloběžek z pohledu cena/výkon.
Hodnocení: 80%
zatím moc nevím
nejede 35 km,jak píšou
Hodnocení: 60%
Blatniky se lámou
Hodnocení: 80%
Trochu problém s utahnutim řídítek
Za tu cenu super
Hodnocení: 80%
výkon
Hodnocení: 80%
Skládání koloběžky je pracnějši.
Elektrokoloběžky MS Energy

MS Energy eRomobil Urban 500 šedá

MS Energy e20

MS Energy eRomobil e21

MS Energy eRomobil FLARE X



