Hlavní obsah stránky

Montale Paris Intense Cafe U EDP

  • unisex parfém Montale Paris Intense Cafe U EDP
unisex parfém Montale Paris Intense Cafe U EDP

Montale Intense Cafe je orientální vanilková vůně pro ženy a muže s výraznými akordy růže a kávy. Tato parfémovaná voda od francouzské niche značky, specifické zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii, nabízí nesmírně lákavou vůni, spojující dokonalé duo růže a kávy s vanilkou a dalšími mistrně zkombinovanými akordy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMontale Paris

Popis

Montale Intense Cafe je orientální vanilková vůně pro ženy a muže s výraznými akordy růže a kávy. Tato parfémovaná voda od francouzské niche značky, specifické zejména láskou k vůním z Orientu a Arábie a jejich kouzelné historii, nabízí nesmírně lákavou vůni, spojující dokonalé duo růže a kávy s vanilkou a dalšími mistrně zkombinovanými akordy. Získá si především ženy a muže, kteří mají rádi orientální vanilkové vůně, obzvláště pak ty s výraznými akordy kávy a růže.

Parametry

Typ parfémuparfémová voda
Orientální vůněano
Objem100 ml

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Unisex parfémy Montale Paris

Všechny unisex parfémy Montale Paris