Hlavní obsah stránky

Moleskine Passion Recipe Journal červený L

  • zápisník Moleskine Passion Recipe Journal červený L
  • zápisník Moleskine Passion Recipe Journal červený L
zápisník Moleskine Passion Recipe Journal červený L

Praktický, do sekcí členěný zápisník, určený k zaznamenávání těch nejlepších receptů, si ponechal všechny přednosti klasických zápisníků Moleskine - šitý hřbet, oblé rohy předcházející jejich lámání, praktickou kapsu na poznámky, výstřižky či navštívenku, elastický pásek proti nechtěnému otevření, dvojitá textilní záložka. Zapisujte recepty, přidejte náčrty či vlepujte fotografie.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMoleskine

Popis

Praktický, do sekcí členěný zápisník, určený k zaznamenávání těch nejlepších receptů, si ponechal všechny přednosti klasických zápisníků Moleskine - šitý hřbet, oblé rohy předcházející jejich lámání, praktickou kapsu na poznámky, výstřižky či navštívenku, elastický pásek proti nechtěnému otevření, dvojitá textilní záložka. Zapisujte recepty, přidejte náčrty či vlepujte fotografie. Přijde okamžik, kdy se vše bude hodit a vy zazáříte! Papír neobsahuje žádné kyseliny a je tak hladký, že psaní na něm přináší nefalšované potěšení z lehkosti.

Parametry

Počet stran200
Produktové číslo11022000

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Zápisníky Moleskine

Všechny zápisníky Moleskine