Smékací, typ brzdy volnoběžná, velikost cívky 6000Rybářský naviják Mivardi Alcon Carp MK2 6000 je navržen pro rybáře, kteří hledají spolehlivý a funkční nástroj pro lov kaprů a dalších ryb na položenou. Tento model je vybaven volnoběžným brzdovým systémem, který umožňuje snadné nastavení a kontrolu při zdolávání ryby.
Rybářský naviják Mivardi Alcon Carp MK2 6000 je navržen pro rybáře, kteří hledají spolehlivý a funkční nástroj pro lov kaprů a dalších ryb na položenou. Tento model je vybaven volnoběžným brzdovým systémem, který umožňuje snadné nastavení a kontrolu při zdolávání ryby.
Naviják je smékacího typu, což zajišťuje jednoduchou manipulaci a pohodlné používání. Velikost cívky je 6000, což je ideální pro různé rybářské techniky a podmínky. Kovové tělo navijáku přispívá k jeho odolnosti a dlouhé životnosti.
Odlehčená frézovaná cívka s optimalizovanou přední hranou zajišťuje přesné ukládání vlasce a snadný odhoz. Naviják je dále vybaven pěti kuličkovými ložisky, která zajišťují hladký chod a citlivý brzdový systém s mikroregulací. Součástí balení je také náhradní cívka, což zvyšuje jeho praktičnost a univerzálnost.