Univerzální, šestidílný, délka prutu 300 cm, teleskopickýRybářský prut Mivardi Akasa TeleCarp II je šestidílný teleskopický prut s délkou 300 cm. Tento prut je určený pro univerzální využití, ať už jde o lov kaprů na položenou nebo jiné druhy rybolovu.
Informace o Mivardi Akasa TeleCarp II 300 cm/40-90 g
Popis
Rybářský prut Mivardi Akasa TeleCarp II je šestidílný teleskopický prut s délkou 300 cm. Tento prut je určený pro univerzální využití, ať už jde o lov kaprů na položenou nebo jiné druhy rybolovu.
Prut je vyroben z kompozitového materiálu, který nabízí dobrou a rychlou akci, přičemž zachovává přijatelnou tloušťku blanku ve spodní části. Tento materiál je odolný a zároveň lehký, což zajišťuje pohodlné a efektivní rybaření.
Mivardi Akasa TeleCarp II je osazen zpevněnou EVA rukojetí, která zajišťuje pohodlný úchop a snižuje riziko sklouznutí prutu z ruky. Prut je dále vybaven SIC očky, která jsou odolné proti opotřebení a zajišťují hladký průchod vlasce.
Jednou z výrazných vlastností tohoto prutu je oranžová špička. Ta nejenže dodává prutu atraktivní vzhled, ale také pomáhá identifikovat záběr a směr úniku ryby. Tato funkce může být velmi užitečná při rybaření v podmínkách s nízkou viditelností.
Nosnost prutu je 40-90 g, což ho činí vhodným pro různé druhy nástrah a technik rybaření. Mivardi Akasa TeleCarp II je tedy všestranným prutem, který uspokojí potřeby jak začínajících, tak zkušených rybářů.