Hlavní obsah stránky

Mindok Carcassonne Lovci a sběrači

  • desková hra Mindok Carcassonne Lovci a sběrači
  • desková hra Mindok Carcassonne Lovci a sběrači
desková hra Mindok Carcassonne Lovci a sběrači

Už před mnoha tisíci let, ještě dávno předtím než krajině kolem dnešního Carcassonne vévodil mohutný hrad, byla tato oblast osídlena. Lidé zde lovili divokou zvěř, sbírali plody a chytali ryby, aby si zajistili každodenní živobytí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMindok

Popis

Už před mnoha tisíci let, ještě dávno předtím než krajině kolem dnešního Carcassonne vévodil mohutný hrad, byla tato oblast osídlena. Lidé zde lovili divokou zvěř, sbírali plody a chytali ryby, aby si zajistili každodenní živobytí. Ještě dnes můžeme obdivovat nádherné jeskynní malby a nálezy z pravěkých časů. Hráči skládají kartičky do tvaru krajiny. Obývají ji lovci a sběrači, vysoká zvěř, mamuti a šavlozubí tygři. Lidé si staví chýše, řeky se klikatí krajinou a některé karty mají navíc zvláštní význam.

Carcassonne Lovci a sběrači není rozšířením hry Carcassonne. Je to samostatná hra, hraje se samostatně a základní hra Carcassonne ke hře není potřeba.

Doporučený věk je od 8 let pro 2 až 5 hráčů. Přibližná doba hraní 30 až 45 minut. Do výbavy hry patří 79 kartiček krajiny, 12 bonusových karet, 5 bodovacích kartiček, 1 bodovací tabulku, 30 příslušníků kmene v 5 různých barvách, 10 chýší v 5 barvách, 10 zelených kotoučků, pravidla hry.

Parametry

Typ deskové hrystrategická
Minimální počet hráčů2
Jazykčeština
Produktové číslo015
Minimální věk hráčů8 roků
Maximální počet hráčů5
Doba hraní45 min.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Deskové hry Mindok

Všechny deskové hry Mindok