Hlavní obsah stránky

Milwaukee Diamond Plus 49565664 68 mm

  • vrták Milwaukee Diamond Plus 49565664 68 mm
vrták Milwaukee Diamond Plus 49565664 68 mm

Kruhová pilka s listem pokrytým diamantovým práškem je vyvinutá speciálně pro profesionály a vrtání do velmi tvrdých materiálů jako je porcelán, kamenina, kamenné podlahové desky, litina nebo skleněné vlákno, do kterých je obtížné vrtat konvenčními pilami. Tyto kruhové pilky zajišťují dokonalý výkon a životnost i při práci s těmi nejtvrdšími materiály.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMilwaukee

Popis

Kruhová pilka s listem pokrytým diamantovým práškem je vyvinutá speciálně pro profesionály a vrtání do velmi tvrdých materiálů jako je porcelán, kamenina, kamenné podlahové desky, litina nebo skleněné vlákno, do kterých je obtížné vrtat konvenčními pilami. Tyto kruhové pilky zajišťují dokonalý výkon a životnost i při práci s těmi nejtvrdšími materiály. Vyžadují pouze omezené množství vody v porovnání s tradičními diamantovými vrtáky, které vyžadují neustálý přívod vody.

Parametry

Určení vrtákukámen a dlažba
Průměr68 mm
Typ vrtákukorunka
Produktové číslo49565664

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vrtáky Milwaukee

Všechny vrtáky Milwaukee