Hlavní obsah stránky

Milwaukee 4932471113 4 - 10 mm 8 ks

  • vrták Milwaukee 4932471113 4 - 10 mm 8 ks
vrták Milwaukee 4932471113 4 - 10 mm 8 ks

Vrtáky s hroty osazenými zrny karbidu wolframu (TCT) umožňují vrtání do betonu, cihel, střešních tašek, pórobetonových bloků, plechů, hliníku, měkkých a středně tvrdých keramických obkladů, všech typů dřeva a PVC. Určeno pro použití s rázovými utahováky a všemi typy nářadí, která jsou opatřena sklíčidlem se 3 čelistmi, jako jsou vrtačky/šroubováky a příklepové vrtačky.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMilwaukee

Popis

Vrtáky s hroty osazenými zrny karbidu wolframu (TCT) umožňují vrtání do betonu, cihel, střešních tašek, pórobetonových bloků, plechů, hliníku, měkkých a středně tvrdých keramických obkladů, všech typů dřeva a PVC. Určeno pro použití s rázovými utahováky a všemi typy nářadí, která jsou opatřena sklíčidlem se 3 čelistmi, jako jsou vrtačky/šroubováky a příklepové vrtačky. Šestihranná upínací stopka je až do celkové délky 260 mm, upínací stopka se 3 ploškami u vrtáků s celkovou délkou 400 mm. Bílý žlábek umožňuje snadnou identifikaci vrtáku uživatelem v kufru na nářadí.

Parametry

Určení vrtákubeton
Počet kusů v sadě8
Sadaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Vrtáky Milwaukee

Všechny vrtáky Milwaukee