Hmotnost 1 kgPelety určené pro vnadění ryb při sportovním rybolovu, zejména pstruhů a dalších lososovitých ryb, jsou celoročně použitelné jako návnada i nástraha. Vyznačují se rychlou účinností a vysokou výživnou hodnotou, která zajišťuje dlouhodobé udržení ryb v lovném prostoru.
Informace o MIKROP ČEBÍN Vnadící pelety pro pstruhy a jiné lososovité ryby 1 kg
Popis
Pelety určené pro vnadění ryb při sportovním rybolovu, zejména pstruhů a dalších lososovitých ryb, jsou celoročně použitelné jako návnada i nástraha. Vyznačují se rychlou účinností a vysokou výživnou hodnotou, která zajišťuje dlouhodobé udržení ryb v lovném prostoru. Jejich složení zaručuje výborné atrakční účinky, díky čemuž jsou vhodné pro dlouhodobé vnadění i jako doplněk k boilies.
Hmotnost balení činí jeden kilogram, což umožňuje dostatečné množství pro opakované vnadění nebo přípravu vnadicí směsi. Pelety lze použít samostatně nebo jako dochucovadlo ke šrotům, čímž se zvyšuje jejich atraktivita pro cílové druhy ryb. Jsou vhodné pro techniky lovu na položenou i plavanou, přizpůsobené potřebám rybářů při různých typech rybolovu.