Hlavní obsah stránky

Microsoft Office 365 pro jednotlivce CZ QQ2-01393

Microsoft Office 365 pro jednotlivce CZ QQ2-01393

Předplatné Microsoft 365 umožňuje ovládání nejen klasicky klávesnicí a myší, ale i prostřednictvím dotyku a stylusů, abyste byli na každém zařízení maximálně efektivní. Tato licence pro jednotlivce Microsoft 365 zahrnuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote a další pro 1 osobu na rok (možnost nainstalovat až na 5 zařízení, ovšem vždy jedné osoby).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMicrosoft

Popis

Předplatné Microsoft 365 umožňuje ovládání nejen klasicky klávesnicí a myší, ale i prostřednictvím dotyku a stylusů, abyste byli na každém zařízení maximálně efektivní. Tato licence pro jednotlivce Microsoft 365 zahrnuje aplikace Word, Excel, PowerPoint, OneNote a další pro 1 osobu na rok (možnost nainstalovat až na 5 zařízení, ovšem vždy jedné osoby). K předplatnému dostanete také 1TB online úložiště OneDrive, abyste měli vaše důležité dokumenty zálohované a k dispozici, kdykoli a kdekoli potřebujete – na každém zařízení.

Parametry

Druh licencekrabicová
Délka licence1 rok
Pro domácnostano
Produktové čísloQQ2-01393
Počet licencí1
CZ lokalizaceano
Pro firmyne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kancelářské aplikace Microsoft

Všechny kancelářské aplikace Microsoft