Hlavní obsah stránky

Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94 Y XL FR

  • letní pneu Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94 Y XL FR
  • letní pneu Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94 Y XL FR
letní pneu Michelin Pilot Sport 5 225/45 R17 94 Y XL FR

Prožijte každý okamžik jízdy naplno a umocněte si své sportovní výkony po dlouhou dobu díky pneumatice Michelin Pilot Sport 5, která byla vyvinuta pro dlouhou životnost. Pneumatika poskytuje vynikající kontrolu nad řízením díky vysoké úrovni reakční schopnosti.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMichelin

Popis

Prožijte každý okamžik jízdy naplno a umocněte si své sportovní výkony po dlouhou dobu díky pneumatice Michelin Pilot Sport 5, která byla vyvinuta pro dlouhou životnost. Pneumatika poskytuje vynikající kontrolu nad řízením díky vysoké úrovni reakční schopnosti. Jezděte déle bez výkonnostních kompromisů díky technologii MaxTouch Construction, která zajišťuje rovnoměrné rozložení sil pneumatiky Michelin Pilot Sport 5 při akceleraci, brzdění a zatáčení v kombinaci s delší životností běhounu. Spolehněte se na kontrolu nad vozidlem díky skvělé přilnavosti.

Parametry

Šířka pneu225 mm
Průměr diskuR17
Index rychlostiY (300 km/h)
Profilové číslo45
Index nosnosti94 Li
Valivý odporC

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Letní osobní pneu Michelin

Všechny letní osobní pneu Michelin